Victoria Travel & agencja Vi:

4 sposoby na eventy
7 wskazówek na wyjazdy turystyczne

odmrażanie turystyki
oraz eventów 2020

4 sposoby na gale i imprezy firmowe

w czasach (po)COVID-owych

Badania pokazały, że ludzie chcą się spotykać, dlatego zamiast CZY, myślimy JAKRozwiązania eventowe kreujemy w oparciu o:

1) misję, wartości i kulturę organizacyjną Klienta

2) obowiązujące przepisy sanitarne

3) wewnętrzne przepisy Klienta

Niezależnie od okoliczności, poprzez interakcję realizujemy CELE naszych Klientów. Przez ostatnie 3 miesiące jako zwinni innowatorzy reagowaliśmy na potrzeby firm. Nasz projekt edu-kwarantannowy sprawdził się w międzynarodowych korporacjach oraz zyskał uznanie w czołowych mediach.

Dlatego właśnie w COVID’owych czasach wprowadzamy nowatorskie rozwiązania na Gale, eventy, integracje oraz zaangażowanie zespołów:

eventy kapsułowe & outdoorowe

na bazie systemów sferycznych, bezpieczne i eleganckie aranżacje

Gale, wręczenia nagród

eventy VR

czyli zanurzenie we wspólnej wirtualnej przestrzeni z dowolnego miejsca na świecie

eventy online

imprezy z interakcją oraz oprawą wizualną i muzyczną, na mniejsze i większe budżety

dla dorosłych i dla dzieci

eventy sportowe NoTouch

bez bezpośredniego kontaktu fizycznego

+ warsztaty firmowe z budowania efektywności

w Nowej Rzeczywistości oraz kultury bezpieczeństwa i mental health

Sprawdź jaki event zrealizuje wizję Twojej organizacji

Chcesz być na bieżąco z innowacjami w eventach?

7 wskazówek na wyjazdy turystyczne

w czasach (po)COVID-owych

Przede wszystkim, ustal własne zasady!

N

bezpieczeństwo

sprawdź przed wyjazdem sytuację w danym kraju na stronach MSW lub poproś nas o zestawienie SPRAWDŹ

N

dokąd?

sprawdź, czy nie będziesz musiał po przylocie albo po powrocie do Polski odbyć kwarantanny SPRAWDŹ

N

ubezpieczenie turystyczne

podstawowe ubezpieczenie turystyczne bardzo rzadko pokrywa koszty, które mogą Cię spotkać po konieczności hospitalizacji za granicą. Upewnij się, że masz pokrycie w wystarczającej wysokości także kosztów transportu do Polski.

N

ubezpieczenie kosztów rezygnacji

biuro podróży ma obowiązek zaproponować Ci możliwość wykupienia UKR. Jeżeli z tego skorzystasz, w przypadku rezygnacji z wyjazdu np. z powodu pogorszenia stanu zdrowia Twojego albo bliskiej Ci osoby, może odzyskać wszystkie wpłacone pieniądze

N

legalny organizator turystyczny

upewnij się, że biuro sprzedające Ci wyjazd jest legalnie działającym organizatorem turystycznym. W takim przypadku Twój wyjazd na pewno będzie ubezpieczony oraz zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

N

na własną rękę czy z biurem podróży?

jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystkie aspekty wyjazdu będą zaopiekowane, a Twoje pieniądze są bezpieczne – wybierz biuro podróży. Jeżeli akceptujesz ryzyko, że na własną rękę będziesz musiał zmierzyć się ze zmianami przelotów, odwołaniem biletów albo rezerwacji Twojego hotelu – wyjazd na własną rękę, z dreszczykiem adrenaliny może być odpowiedni dla Ciebie.

SPRAWDŹ aktualne promocje LAST MINUTE

Co zrobić z dziećmi

w czasie (po)COVID-owych wakacji?

W czasach, gdy wiele osób obawia się wyjazdu „do babci na wakacje”, biura wychodzą z nowymi propozycjami organizacji wakacyjnego czasi dla najmłodszych:

N

obozy on-line

zajęcia on-line odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku i trwają średnio 3 godziny. Udział w nich mogą wziąć dzieci od 6 do 20 lat. Grupy są kameralne oraz dopasowane wiekowo, tak aby przekaz treści był pełnowartościowy i interesujący. Szeroki wybór tematyki spotkań na pewno nie pozwoli na wakacyjną nudę. Znajdziecie tu zajęcia m. in. ze sportu, z programowania, angielskiego, wiele warsztatów artystycznych, jak nauka fotografowania, gry na gitarze, aktorstwa oraz zajęcia bardziej fantazyjne jak np. z magii, komiksów i mangi. Jest to oferta skierowana do rodziców jak i do firm

N

obozy i kolonie sprawdzonych organizatorów

ofert tradycyjnych obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży jest w tym roku zdecydowanie mniej niż zwykle. niepewna sytuacja pandemiczna spowodowała, że wielu organizatorów zrezygnowało z oferowania takich form wypoczynku. tym bardziej ważne jest w tym roku, aby mądrze i odpowiedzialnie wybierać organizatora wyjazdu dzieci.

N

urlop razem z dziećmi, a częściowo osobno?

chcesz spędzić urlop z dziećmi, a jednocześnie nieco osobno odpocząć? To idealne rozwiązanie… Dzieci mają zajęcia dostosowane do przepisów sanitarnych a w tym czasie rodzice mają czas wolny. To idealny przepis zarówno na urlop letni, jak też wyjazdy narciarskie

SPRAWDŹ oferty on-line i w realu dla dzieci

Raport, dokąd można wyjechać bez kwarantanny

Chcesz być na bieżąco z ofertami last minute?

Chcesz skorzystać z pomocy
odpowiedzialnego biura podróży?

Napisz do nas!

Napisz do nas!

Zapisz się na nasz newsletter.

Bądź na bieżąco i otrzymuj wiadomości, najnowsze oferty i informacje o promocjach jako pierwszy, bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej!