Event jest ozdobą marki.
Event jest wisienką na torcie. Event jest osobistym spotkaniem z marką.

Naszą wizją eventu jest połączenie efektu WOW z emocjonalnym doświadczaniem marki. Dbamy i planujemy w najmniejszych szczegółach. Przewidujemy. Z doświadczenia wiemy, co się może nie udać, niektórzy z nas organizowali eventy już na studiach i wiemy, co się może nie udać w małym i dużym evencie. Lubimy tę naszą wiedzę, dzięki niej projektujemy plan awaryjny, a potem cieszymy się, jeżeli był niepotrzebny.

EMOCJE są dla nas kluczowe. Wiemy, że ludzie są różni, dlatego projektując eventy dbamy o to, aby różne potrzeby zostały zaspokojone. Zależy nam, aby Twoi uczestnicy wyszli z eventu uśmiechnięci i wracali do niego we wspomnieniach.

Niesłychanie ważny jest dla nas element networkingu podczas eventu. Gdy organizujemy event dla pracowników, dbamy, aby mogli wymieniać się doświadczeniem, trochę pożartować i się zintegrować. Gdy jest to event dla Twoich klientów zadbamy o to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Wspólnie ustalimy, czy zależy Ci na wymianie najlepszych praktyk pomiędzy Twoimi klientami, czy też, aby Twój zespół miał zapewnione narzędzia do najlepszego zaopiekowania się klientami.

konferencje

kongresy

wydarzenia

gale

Bardzo mi zależało, aby ta konferencja była profesjonalna, biznesowa, a jednocześnie, by nie była sztywna. Myślę, że to właśnie wspólnymi siłami osiągnęliśmy. Dziękuję.

Małgorzata Cegiełkowska

najlepszy doradca ubezpieczeniowy na świecie, Aviva

9 + 6 =