Rynek się zmienia i dzięki Wam, my także możemy się rozwijać.

Naszą wizją jest zachęcanie naszych klientów do łączenia sprawdzonych rozwiązań z nowinkami technologicznymi oraz wyprzedzaniem potrzeb rynku. Organizujemy wyjazdy integracyjne dla bardziej i mniej znanych marek. Olbrzymią frajdę czerpiemy także z pracy z mniejszymi Firmami Rodzinnymi.
To wielka przyjemność i zaszczyt rozwijać się wspólnie z Wami. Dziękujemy.

 

We współpracy z Vi najbardziej cenię, że znajdują rozwiązania tam, gdzie inni są bezradni.

Krzysztof Rumianowski

BPO Network SpK


Polecamy programy firmy, nieszablonowe podejście do wyjazdów typu incentive – zachwycą najbardziej wymagającego uczestnika.

Piotr Antosiewicz

Dyrektor Działu Marketingu, Pramerica

Bardzo mi zależało, aby ta konferencja była profesjonalna, biznesowa, a jednocześnie, by nie była sztywna. Myślę, że to właśnie wspólnymi siłami osiągnęliśmy. Dziękuję.

Małgorzata Cegiełkowska

najlepszy doradca ubezpieczeniowy na świecie, Aviva

Współpraca z agencją Vi gwarantuje zadowolenie pracowników, którzy biorą udział w organizowanych integracjach oraz szkoleniach. Kreatywne pomysły Agencji wnoszą wiele w wydarzenia. Sprzyjają integracji oraz sprawiają radość.

Paweł Wierzbicki

Prezes Zarządu, Schindler Polska

Przy realizacjach dla kilku naszych spółek potwierdzili, że niemożliwe nie istnieje. Polecam.

Piotr Konopka

Prezes KRK Partnerzy

Podgrzewanie atmosfery, kilkumiesięczne przygotowanie do wyjazdu oraz budowanie napięcia spowodowało, że wzrost sprzedaży był widoczny już od momentu ogłoszenia programu i utrzymuje się także po wyjeździe.

Grzegorz Szenejko

CEO, Go Logis

Szybkość reakcji, elastyczność, skupienie na potrzebach i precyzja w realizacji to ich rzeczywiste atuty. Zaangażowanie i załatwianie rzeczy niemożliwych to ich drugie imię.

Tomasz Zapiór

Prezes Zarządu Armada Finanse

12 + 9 =